Články

Nabídka akreditovaných výcviků v chatové a e-mailové krizové intervenci a poradenství

8. 6. 2021 |

Rádi bychom Vám za lektorský tým Pražské linky důvěry nabídli účast v aktuálně otevíraných (MPSV akreditovaných) výcvicích zaměřených na krizovou intervenci v internetovém prostředí (chat a e-mail). Tato forma komunikace je vzhledem k současné situaci stále více vyhledávaná a má svá specifika. Naše kurzy se konají do konce června online přes prostředí Google Meet, se kterým máme velice dobré zkušenosti. Účastníci nebudou ochuzeni o praktický nácvik, který tvoří podstatnou část kursu. Vše probíhá ve spolupráci s Profesním institutem Jahodovka, jehož prostřednictvím probíhá i registrace.

 

15.–⁠17. června 2021: Výcvik v e-mailovém poradenství v kontextu krizové intervence - 24 hodin - DISTANČNÍ FORMA

Výcvik je zaměřen na specifika krizové intervence a poradenství prostřednictvím e-mailu. Seznámíte se s obecnými principy krize a krizové intervence a s jejich aplikací v rámci internetového poradenství. Výcvik dále vymezuje možnosti a limity této služby, zabývá se procesní a formální stránkou tvorby e-mailů.

Budou popsány různé typy kontaktů i uživatelů, metodické otázky, etické aspekty práce, ale i technické, provozní a personální podmínky nutné pro zavedení služby.

LektořiMgr. Jitka Gryga Medřická, DiS.Mgr. Veronika JiráskováMgr. Sylvie Kruml SingerováMgr. Jiří Lacka

Cena kurzu: 4.500 Kč

Více informací a registrace ZDE

 

25.–⁠27. června 2021: Výcvik v chatové krizové intervenci a poradenství - 24 hodin - DISTANČNÍ FORMA

Kurz vás uvede do základních principů krizové intervence, seznámíte se s možnostmi, specifiky a limity krizové intervence a poradenství prostřednictvím chatu. Dokážete přizpůsobit vyjadřování a komunikaci věku, schopnostem a potřebám klienta i specifikům poskytované služby. Také poznáte etické, provozní, technické a personální nároky na poskytování služby a nároky na samotného konzultanta.

LektořiMgr. Jitka Gryga Medřická, DiS.Mgr. Veronika JiráskováMgr. Sylvie Kruml SingerováMgr. Jiří Lacka

Cena kurzu: 4.500 Kč

Více informací a registrace ZDE

 

Kontakt pro registraci a informace

Martina Rydrychová

Email: martina.rydrychova@vossp.cz

Telefon: 773 784 894