Články

PRIMÁTORKA HL. M. PRAHY PŘEDALA VĚCI Z TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRKY KLIENTŮM AZYLOVÝCH DOMŮ CSSP

22. 1. 2018 |

V pátek 19.1.2018 primátorka hlavního města Prahy A. Krnáčová osobně předala část vybraných věcí z Tříkrálové sbírky klientům azylových domů CSSP – AD Šromova a ADOS (AD s ošetřovatelskou službou). K věcem vybraným ve sbírce paní primátorka přidala i drobné osobní dárky, z nichž měli radost především naši dětští uživatelé služeb.
„Ráda bych poděkovala všem těm, kteří se do sbírky zapojili. Je milé zjištění, že je mezi námi stále dost lidí, které osud druhých nenechává lhostejnými. Při dnešní návštěvě jsem si uvědomila, že obdarovaní jen třeba neměli tolik štěstí, co my a vybrané věci od zaměstnanců magistrátu a Pražanů jim udělaly radost. Ještě jednou veliké díky,“ uvedla při této příležitosti primátorka, z jejíž iniciativy byla magistrátní Tříkrálová sbírka organizována. Dodala, že letošní první ročník sbírky považuje za velmi úspěšný, a proto doufá, že bude mít Tříkrálová sbírka své pokračování i v příštích letech.
Kromě předání věcí ze sbírky se paní primátorka seznámila i s provozem Azylového domu Šromova a Azylového domu s ošetřovatelskou službou ADOS. Pracovníci azylových domů ji se zájmem vysvětlili podstatu a náplň služeb a v přátelské atmosféře ji provedli po svých pracovištích.
Děkujeme za všechny darované věci ze sbírky a také za milou primátorskou návštěvu v našich azylových domech.

večer tříkrálový