Články

BONA - prosincové akce pro děti (klik)

8. 1. 2018 |

V úterý 5. prosince se konalo promítání pohádky Nejlepší přítel v CineStaru na  Černém Mostě, kam byla naše dětská skupina BONA pozvána. Promítání obsahovalo také doprovodný program s herci a maskoty z večerníčků a děti dostaly malou nadílku.

BONA nejlepší přítel kino

Dne 7.12. 2017 zavítal do BONY Mikuláš. Děti mu s radostí přednesly písničku „Buburáky“ a básničky „ Leze z pekla, leze čert“ a „Čerti a čertidla“ , které si pro něj připravily. Jako odměnu každý dostal nadílku v podobě sladkostí, ovoce a adventního kalendáře.

BONA Mikuláš

 

V předvánočním čase proběhla besídka na kterou byli pozváni i rodiče a sourozenci dětí. Pohodu navodilo cukroví a vánoční koledy prezentované dětmi za hudebního doprovodu. Rodiny si tak mohly poslechnout například „Pásli ovce valaši“ nebo „Štědrý večer nastal“ . Hlavní část programu bylo předání nových hraček dětem od „ježíška“ . Děti dostaly novou stavebnici Lego Duplo, kinetic sand, elektronickou Albi tužku s knihou a další krásné dárky. Za účast a podporu naší dětské skupiny děkujeme jak rodičům tak i vedení CSSP.

BONA vánoční besídka